Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

KONGRESI ELEKTORAL

Rama në Kongresin e PS jep lajmin para mijëra socialistëve: Dëgjojeni mirë dhe heshtni! Kjo është e pabesueshme, bëra çmos mos ndodhte!

Partia Socialiste çel sot zyrtarisht fushatën elektorale. Nga Pallati i Sportit në Durrës, në Kongresin e PS-së, Rama ka mbajtur fjalën përballë socialistëve të...

Lajmet e fundit