Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kongres i ps

Mblidhet kongresi i PS, Agron Shehaj: Sot është festa e hajdutërisë,mes luksit dhe shkëlqimit….

Ish deputeti demokrat Agron Shehaj e ka quajtur Kongresin e sotëm të PS, festë hajdutërie. Sipas Shehajt Rama dhe Veliaj do...

Saimir Tahiri nga Kongresi i PS-së në Durrës: Më falni por unë do dal nga protokolli. Ju them me kë e kemi garën më...

Saimir Tahiri ka prezantuar edhe njëherë listën e kandidatëve të Tiranës në kongresin e PS-së që është duke u zhvilluar në Durrës. Tahiri tha...

Lajmet e fundit