Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konflikti RamaBasha për Krichbaum, SHPËRTHEN Braçe: Deputet, tana t’mirat

Konflikti Rama-Basha për Krichbaum, SHPËRTHEN Braçe: Deputet, tana t’mirat

Është kthyer në çështjen më të bujshme politike përplasja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës për kryetarin e Komisionit të Çështjeve të BE-s në...

Lajmet e fundit