Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikti ps lsi

Del video e plotë e konfliktit në Vlorë, zbardhet e vërteta e sherrit mes LSI dhe PS

Një video ku shfaqeshin Deputeti i LSI, Flamur Çelaj, kandidati për deputet i LSI Shezai Rrokaj, Prefektja e Vlorës Etjona Hoxha dhe ish-kreu i...

“Konflikti PS-LSI”, Braçe: Të fokusohemi te puna, ka gojtarë plot por me llafe s’ja dalim dot

Deputeti socialist, Erjon Braçe, i ka sugjeruar sot PS-së, kryeministrit Rama dhe ministrave socialistë një zgjidhje “orgjinale” për daljen nga debatet me LSI-në. Me...

Lajmet e fundit