Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konflikti ne Krime

Konflikti në Krime, SHBA i shet Ukrainës raketa anti-tank

Uashingtoni është dakordësuar që të dërgojë një sasi raketash dhe armatimi në vatrën e luftës në Ukrainë. Pas miratimit nga Kongresi,...

Lajmet e fundit