Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konflikti me armë në Tiranë

Konflikti me armë në Tiranë, kush është polici i arrestuar sot (EMRI-FOTO)

Një konflikti i armatosur tronditi mbrëmë zonën e Kinostudios në Tiranë. Nga përplasja me armë mbetën tre të plagosur. Dy vëllezërit Juxhin dhe Rivelino...

Lajmet e fundit