Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikti maqedoni serbi

Incidenti diplomatik mes Serbisë dhe Maqedonisë, ndërhyn BE: Të ruhet qetësia

Bashkimi Europian shpreson që Beogradi dhe Shkupi do ta “zgjidhin çështjen me qetësi”, pasi Serbia tërhoqi të gjithë stafin diplomatik nga vendi fqinj. ...

Lajmet e fundit