Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konflikti i interesit

“Parlamenti i pastër: llogaridhënie dhe transparencë”, ISP publikon spotin për Kodin e Etikës dhe konfliktin e interesit

Një parlament i pastër dhe funksional është në interes të shtetit, shoqërisë, progresit dhe integrimit të vendit në BE. Aplikimi i...

E akuzuan për konflikt interesi, Mark Babani reagon ndaj deklaratave të PD: Ju vazhdoni me shpifje ndërsa ne me punë!

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar përsa i përket deklaratave të Partisë Demokratike për kontestimin e zgjedhjeve...

Lajmet e fundit