Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikte

Vrau nënën e 6 fëmijëve, flasin familjarët e autorit: Kishin konflikte, nuk ja falim djalit

4 ditë pas vrasjes së Ardiana Shaholli nga bashkëshorti i saj Çlirim Shaholli, kanë folur familjarët  e këtij të fundit. “Nuk...

Projekti i “Rilindjes Urbane” në Gjirokastër, tregtarët përplasen me kryebashkiaken për tregun (FOTOT)

"Rilindja Urbane" në Gjirokastër ka prekur dhe tregun industrial të këtij qyteti. Tregtarët janë larguar nga kjo zonë për shkak të...

Lajmet e fundit