Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt

Ngjarje e rëndë në TIRANË, merr pistoletën me 6 fishekë dhe kanos vëllain, policia ndërhyn në momentet e fundit (EMRI- DETAJE)

Foto ilustruese Policia ka arritur të ndalojë në kohë një konflikt me armë që mund të degradonte në vrasje mes vëllezërve. Burime nga policia...

E plagosi me armë një vit më parë/ Noizy darkon me menaxherin e Babastars, çfarë po ndodh midis tyre?

Albert Krasniqi, menaxheri i Babastars një vit më parë ka plagosur reperin shqiptar Noizy. Por mesa duket konflikti ka marrë fund...

Një tjetër ish-aktor i Portokallisë tregon sherrin me regjisorin Basha: Më vuri kusht, o unë o ai

Mesa duket nuk kanë të mbaruar akuzat e ish-aktorëve të Portokallisë në drejtim të regjisorit Altin Basha. Pak kohë pasi aktori...

Sherr mes dy punonjësve të OSHE, 49 vjeçari godet me mjete të forta kolegun

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës mes dy punonjësve të OSHE. Konflikti...

U konfliktua me pronaren në Ksamil, dy vëllezërit e biznesmenes e bëjnë për spital

Konflikt me pasojë plagosjen e një shtetasi në Ksamil. Policia bën me dije se më datë 14.08.2017, Policia e Sarandës ka bërë shpalljen në...

Plas sherri në lokal tenton të vrasë 30 vjeçarin, si u shmang tragjedia ne Durrës (EMRI)

Një konflikt i momentit mes dy të rinjve në Durrës, për pak ka përfunduar në tragjedi, pasi njëri prej tyre ka tentuar të vrasë...

Hidhet në erë biznesi në Elbasan, në hetim konfliktet e pronarit

Një shpërthim eksplozivi është shënuar në një dyqan në fshatin Balëz të Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të...

Një ditë me parë e plagosën në këmbë, sot i vënë flakën furgonit të 47-vjeçarit

Ditën e djeshme, pas një konflikti të çastit, një 47-vjeçar me iniciale A.GJ në Kalivaç të Lezhës, është plagosur me plumb në këmbë dhe...

Godet me bastun në kokë kunatën, arrestohet 35 vjeçarja (Emri)

Konfliktet me familjarët e partnetit, shpeshherë çojnë deri në tentative vrasjeje. Ky është rasti i 35 vjeçares Rudina M., 35 vjeçe nga Lushnja e...

Dy vëllezër vrasin me thikë në zemër të riun në Vlorë

Dy vëllezër janë konfliktuar me një person tjetër disa minuta më parë në qytetin e Vlorës, duke e qëlluar për vdekje me thikë. ...

Lajmet e fundit