Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt

Përplasi me makinë të riun që po lëviste me motor në Tiranë, më pas shoferi del dhe e qëllon me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Brrylit në Tiranë. Bëhet me dijë se në konflikt janë përfshirë dy persona....

‘Lufta është vetëm çështje kohe’, aleati i Erdogan për zgjerimin me 12 milje të Greqisë: Do ta pësojnë nëse luajnë me nervat e kombit...

Udhëheqësi i Partisë Nacionaliste për Veprim në Turqi, Devlet Bahceli, i cili është edhe aleat i Erdoganit, ka kërcënuar Greqinë pas deklaratave të Mitsotakis...

Shqiptari zihet me gruan në orën 01:00 të natës në Itali, bie nga ballkoni 4 metër i lartë dhe përfundon në spital

Një burrë shqiptar është konfliktuar me bashkëshorten e tij rreth orës 01:00 të natës në Biellese në Itali, por ka përfunduar duke rënë nga...

Sherr masiv mes të rinjsh, vritet me thikë 19 vjeçari (DETAJE)

Një sherr masiv mes disa të rinjve ka bërë që një 19 vjeçar të vritet në sherr e sipër pasi është qëlluar me thikë....

Sherr me thika në Shkodër, plagoset rëndë një person (EMRI)

Një konflikt mes disa personave mësohet se ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Shkodrës. Si pasojë e konfliktit bëhet...

India dhe Pakistani drejt luftës së pashmangshme, rëndohet bilanci i të vrarëve

India dhe Pakistani po përshkallëzojnë përplasjet midis njëri-tjetrit për rajonin e Kashmirit. Ditën e sotme një tjetër ushtar pakistanez u vra në shkëmbim zjarri...

Konflikt mes dy personave në qendër të Shkodrës, plagoset me thikë 19-vjeçari (EMRI)

Një konflikt ka ndodhur pak momente më parë pranë gjimnazit '28 nëntori' në Shkodër. Mësohet se gjatë konfliktit ka mbetur i...

Konflikti me armë, parandalohet vrasja e 2 personave në Tiranë

Shërbimet e Policisë të Komisariatit të Polcisë Nr. 5 Tiranë, pas marrjes së informacionit se në Valias po ndodhte nje konflikt i ashpër midis...

Konflikt i armatosur në Sudan, 60 të vdekur

Numri i të vrarëve në një sulm kundër protestave pro-demokracisë në kryeqytetin sudanez Khartoum ka shkuar në 60, thotë një grup opozitar. ...

Sherr mes dy personave në Korçë, parandalohet përshkallëzimi i konfliktit

Policia e Korçës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti. Pas marrjes së njoftimit se në dalje të qytetit, dy...

Lajmet e fundit