Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt maqedoni

Rrezik për konflikt etnik dhe luftë civile në Maqedoni (Video)

Kohëve të fundit, intelektualë, aktorë, analistë dhe profesorë gjithnjë e më shpesh flasin për skenarë të rrezikshëm, në rast se qeverinë e drejton Zoran...

Lajmet e fundit