Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt interesi

Boris Johnson në telashe, mund të hetohet për konflikt interesi

Kryeministri i Britanisë Boris Johnson mund të preket nga një hetim për konflikt interesi pasi dyshohet se ka influencëuar në përfitimin e një granti...

Debate në komisionin hetimor për “Tahirin”: Flamuri ka konflikt interesi

Në  komisionin hetimor të ngritur për çështjen “Tahiri”, kanë vazhduar debatet, ku problem është ngritur shtrirja në kohë e hetimit. Partia...

Pushime në Bahamas me biznesmenin miliarder, kryeministri i Kanadasë shkeli disa rregulla të etikës

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau ka thyer disa rregulla federale të etikës pasi pranoi të fluturojë me helikopterin privat të Aga Khan dhe të...

Lajmet e fundit