Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt i castit

Sherri tek stadiumi ‘Dinamo’: Identifikohen autorët, ishte konflikt i çastit

Pas publikimit të videos së sherrit masiv mes disa personave, policia ka identifikuar personat dhe ka bërë të ditur inicialet e tyre. Sherri ka...

Lajmet e fundit