Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konflikt etnik

Rrezik për konflikt etnik dhe luftë civile në Maqedoni (Video)

Kohëve të fundit, intelektualë, aktorë, analistë dhe profesorë gjithnjë e më shpesh flasin për skenarë të rrezikshëm, në rast se qeverinë e drejton Zoran...

Lajmet e fundit