Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

konflikt 'arme

Debat për motive pronësie, policia e Fierit parandalon konfliktin: Njëri kishte armë, sekuestrohet automatiku dhe municion luftarak (DETAJE)

Policia ka arritur të parandalojë një ngjarje që mund të kishte përfunduar në tragjedi në fshatin Kashisht të Fierit. Bëhet me dije se policia është...

Lajmet e fundit