Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konfiskohen 300 milion euro

Nigeria konfiskon paratë e vjedhura nga politikani, 300 milion euro do t’i shpërndahen të varfërve

Paratë e vjedhura nga ish udhëheqësi ushtarak nigerian Sani Abacha dhe familjarët e tij do t’i shpërndahen popullsisë së varfër të Nigerisë. ...

Lajmet e fundit