Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konfiskim parash

Shqiptari fiton betejën në SHBA, Dogana i kthen 58 mijë dollarë kursime

Dogana dhe Mbrojtja Kufitare e SHBA do t’i kthejë të gjitha paratë e konfiskuara shqiptarit Rustem Kazazi. Shqiptari me banim në...

Lajmet e fundit