Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konfirmohet ne detyre

KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren e Krimeve të Rënda, Daniela Shirka

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar sot në detyrë, gjyqtaren e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Daniela Shirka. Komisioni i...

Kandidate për Gjykatën Kushtetuese, Elsa Toska konfirmohet në detyrë

Kalon sitën e vettingut Elsa Toska, këshilltare ligjore prej 12 vitesh dhe kandidate për anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Komisioni i Pavarur...

Përballë Vettingut, KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren Brunilda Kadi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmon në detyrë gjyqtaren në Gjykatën e Tiranës, Brunilda Kadi. Kështu gjyqtarja ka kaluar me sukses procesin e Vettingut....

Lajmet e fundit