Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konfirmohet LIDHJA e Rudina DEMBACAJ me Mark FRROKUN

Konfirmohet LIDHJA e Rudina DEMBACAJ me Mark FRROKUN, çifti kapen MAT krah njëri-tjetrit (FOTO)

Prej disa kohësh, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë. Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Aleksi,...

Lajmet e fundit