Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konfirmohet ÇIFTI I RI në showbizin shqiptar, i 'tradhëtojn' fotot

Konfirmohet ÇIFTI I RI në showbizin shqiptar, i ‘tradhtojnë’ fotot

Fotot e postuara nga Butrint Imeri dhe Kiara Tito Është përfulur shpesh në mediat rozë për një lidhje të mundshme mes moderatores simpatike Kiara...

Lajmet e fundit