Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konfikti babë bir, fut në kolaps sistemin e drejtësisë

E RËNDË/ Konfikti babë-bir, fut në kolaps sistemin e drejtësisë

Emisioni investigativ Boom ka trajtuar rastin e shtetasit Teki Hoxha sipas të cilit, policia, prokuroria dhe gjykata e Beratit në bashkëpunim me njëra-tjetrën e...

Lajmet e fundit