Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konferencën për fundvit me gazetarët

Deklaratat e Ramës, reagon Paloka: Kreu i bandës flet për siguri dhe ndershmëri

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratave të bëra nga Kryeministri Edi Rama në konferencën për fundvit me gazetarët. ...

Lajmet e fundit