Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

konference

Bilanci i Ramës sipas Berishës

Kryeministri Edi Rama renditi sot gjatë një konference për media, një përmbledhje të bilancit për vitin 2015, sukeseset e maxhorancës nga aksionet si dhe...

Rama: Reforma në Drejtësi duhet të shkaktojë tërmet. Ata që dalin të larë nga vrasjet lejojnë të vidhet populli

Kryeministri Edi Rama ka thënë se aksioni i qeverisë për hiosrokarburet është larg objektivit duke nënvizuar se aksioni do të vijojë edhe vitin tjetër....

Lajmet e fundit