Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

konference

Studentët protestë poshtë zyrës së tij, Rama konferencë në Kryeministri

Teksa studentët janë mbledhur sot në një protestë masive para Kryeministrisë, brenda kësaj godine kryeministri Rama po mban një konferencë. ...

Reforma në drejtësi, Gjonaj në konferencë me Hahn: Procesi i sotëm është vetëm fillimi

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në një konferencë të përbashkët për shtyp me komisionerin për Zgjerimin, Johannes Hahn, deklaroi se Shqipëria ka bërë përparim...

Pas vettingut në politikë, Basha ka një tjetër propozim: Do konfiskohen të gjitha…

Kreu i PD, Lulizm Basha ishte sot i pranishëm në konferencën “30 vjet pas. Çfarë e mban Ballkanin jashtë BE?” organizuar nga deputetet demokrate...

Xhafaj në konferecën e Ministrave të Brendshëm: Sfidë mbeten terrorizmi, emigracioni i paligjshëm dhe kriminaliteti

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj mori pjesë në konferencën e përbashkët të Ministrave të Brendshëm të Ballkanit Perëndimor me BE-në, e organizuar nga Austria,...

‘Garantimi i privatësisë së votuesve, sigurisë dhe integritetit’, Kryetari i KQZ-së, në Konferencën e 27-të Vjetore të ACEEEO-s

Në Konferencën e 27-të Vjetore dhe Takimin e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës së Zyrtarëve Zgjedhore Europiane (ACEEEO), e cila zhvillon punimet në datat...

U tërhoq përpara Agollit, PANUCCI flet për veteranin: Nuk ia kam mbyllur kurrë derën

Në ambjentet e FSHF-së po organizohet konferenca për shtyp e teknikut Christian Panucci, i cili ka shpallur listën për ndeshjet e radhës së Ligës...

Nesër administrata merr pushimet, Rama del në konferencë

Kryeministri Rama po mban në këto momente një konferencë për shtyp në Kryeministri. Rama është duke zhvilluar takimin javor me qytetarët që kanë përdorur...

Kthehet sot nga Sofje, Rama konferencë urgjente në Rinas, ç’pritet të thotë

Kryeministri Rama kthehet ditën e sotme nga samiti i Sofjes. Rama kthehet sot në mesditë, ndërsa zyra e shtypit në Kryeministri ka lajmëruar se...

Pas tensioneve në Kuvend, PD paralajmëron një tjetër SKANDAL: Ja ç’do ndodhë në orën 14:00 në selinë blu

Pas bojkotimit të seancës së sotme plenare, e cila u shoqërua me tensione nga deputetët e PD, demokratët paralajmërojnë një tjetër lëvizje. ...

Lajmet e fundit