Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konference

Myslimanë dhe të krishterë bëhen bashkë në Shkodër, mbahet konferenca e rëndësishme fetare

Myslimane dhe të krishterë janë bërë bashkë në Shkodër. Sot mbahet takimi i Këshillit të Konferencave Europiane mbi temën “Fé dhe përshpirtni mes të krishterëve...

Drejtori i Policisë në konferencë urgjente, arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së Devi Kasmit

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ardi Veliu pritet të dalë pas pak minutash në konferencë për mediat. Shkak për këtë dalje...

Ministrja Xhaçka në konferencë me homologun polak: Buxheti i mbrojtjes do të rritet me 4 miliardë lekë

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka zhvilluar sot një konferencë për shtyp me homologun e saj polak  Antoni Macierewicz. Ajo është...

Njoftoi konferencën urgjente, Luan Rama e anulon për një orar tjetër

LSI njoftoi një konferencë urgjente pas asaj që mbajti Luan Rama në orën 12:30. Mirëpo, LSI ka lajmëruar se ka anuluar daljen në media...

Këlliçi me të rinjtë europianë në Austri: Shqetësim papunësia dhe varfëria në Shqipëri

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi mori pjesë në mbledhjen e Këshillit të Kryetarëve të YEPP (Youth of European's People Party),...

Tahiri në konferencë: Vendimi për dy oficerët, qokë për pushtetin e kaluar

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka dalë në një konferencë për mediat pas vendimit të Gjykatës për të lënë në fuqi masën e “arrest...

“Fati i Angela Merkel u vendos në Konferencën e Mynihut”

“Merkeli sivjet nuk ishte në Konferencën e Sigurisë, por fati i saj politik u diskutua edhe në Mynih, ndoshta edhe u vendos.” Kështu mendon...

Zhupa në foltore pas Tahirit: Predikoi pa turp tre elementët për të cilat duhej të kishte ikur me kohë

Fill pas konferencës për shtyp të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në kuadër të analizës vjetore të policisë së shtetit, ka dalë nga selia...

Luan Rama do dalë sërish në konferencë, qytetarët llogari këshilltarit të Metës: Në emër të LSI apo…

Disa ditë më parë sekretari i Përgjithshëm i LSI, Luan Rama, doli në një deklaratë për shtyp ku kritikoi ashpër qeverinë për mosreagim ndaj...

Bilanci i Ramës sipas Berishës

Kryeministri Edi Rama renditi sot gjatë një konference për media, një përmbledhje të bilancit për vitin 2015, sukeseset e maxhorancës nga aksionet si dhe...

Lajmet e fundit