Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konference

Xhafaj në konferecën e Ministrave të Brendshëm: Sfidë mbeten terrorizmi, emigracioni i paligjshëm dhe kriminaliteti

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj mori pjesë në konferencën e përbashkët të Ministrave të Brendshëm të Ballkanit Perëndimor me BE-në, e organizuar nga Austria,...

‘Garantimi i privatësisë së votuesve, sigurisë dhe integritetit’, Kryetari i KQZ-së, në Konferencën e 27-të Vjetore të ACEEEO-s

Në Konferencën e 27-të Vjetore dhe Takimin e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës së Zyrtarëve Zgjedhore Europiane (ACEEEO), e cila zhvillon punimet në datat...

U tërhoq përpara Agollit, PANUCCI flet për veteranin: Nuk ia kam mbyllur kurrë derën

Në ambjentet e FSHF-së po organizohet konferenca për shtyp e teknikut Christian Panucci, i cili ka shpallur listën për ndeshjet e radhës së Ligës...

Nesër administrata merr pushimet, Rama del në konferencë

Kryeministri Rama po mban në këto momente një konferencë për shtyp në Kryeministri. Rama është duke zhvilluar takimin javor me qytetarët që kanë përdorur...

Bushati në Konferencë me Kotzias: Organizatat ndërkombëtare po vihen nën kundërshtime të rrepta

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati po merr pjesë në Konferencën e Tretë për Siguri dhe Stabilitet, në Rodos. ...

Kthehet sot nga Sofje, Rama konferencë urgjente në Rinas, ç’pritet të thotë

Kryeministri Rama kthehet ditën e sotme nga samiti i Sofjes. Rama kthehet sot në mesditë, ndërsa zyra e shtypit në Kryeministri ka lajmëruar se...

Pas tensioneve në Kuvend, PD paralajmëron një tjetër SKANDAL: Ja ç’do ndodhë në orën 14:00 në selinë blu

Pas bojkotimit të seancës së sotme plenare, e cila u shoqërua me tensione nga deputetët e PD, demokratët paralajmërojnë një tjetër lëvizje. ...

Para se të dalë në konferencë, Tahiri jep një mesazh: Në mundsh…

Saimir Tahiri do të dalë në një konferencë për shtyp pas pak, në orën 10:00 në Kryesinë e Kuvendit. Sakaq, deputeti...

E PAPRITUR/ Saimir Tahiri del sot në konferencë për shtyp

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të dalë sot në një konferencë për shtyp. Mësohet se Tahiri pritet të dalë në...

Ulsi Manja në konferencë për Vettingun: Ja sheshi, ja mejdani

Ulsi Manja, kryetari i komisionit të ligjeve, deklaroi se vendim i pare i vettingut nxori pasurinë e pajustifikuar, duke iu referuar gjyqtarit të Kushtetueses...

Lajmet e fundit