Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konference per shtyp

14 orë konferencë për shtyp, 300 gazetarë dhe 500 pyetje, presidenti i Ukrainës thyen rekordin, mban zërin “në punë” me injeksione

Është një rekord botëror. Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky mbajti një konferencë për shtyp prej 14 orësh të enjten. Zelensky filloi maratonën e konferencës...

Meta dhe Basha takim në Presidencë, Kreu i Shtetit sot në konferencë për shtyp

Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur ditën e sotme një takim me kreun e opozitës Lulzim Basha. Mësohet se prej rreth...

Priten zhvillime të mëdha, Rama në konferencë për shtyp me ambasadorin e BE

Kryeminstri Edi Rama ka reaguar pak momente më parë për raportin e Komisionit Europian, i cili rekomandoi hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë...

Lajmet e fundit