Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konferenca rajonale e interpolit

Zyrtarët e Interpolit në Shqipëri, Haki Çako: Do të godasim personat e përfshirë në aktivitetet kriminale

Prej datës 2 deri më 6 Tetor, në Tiranë, zhvillohet Konferenca Rajonale e organizuar nga Qendra e INTERPOL-it dhe e sponsorizuar nga Departamenti Amerikan...

Lajmet e fundit