Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konferenca kryetareve

Përplasje në Konferencën e Kryetarëve, PD dhe LSI marrin vendimin unanim

Ka nisur sot në Kryesinë e Kuvendit Konferenca e Kryetarëve për diskutimin e projekt buxhetit të vitit 2018. Pas përplasjeve anëtarët...

Lajmet e fundit