Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferenca Ipeshkvore e Shqipërisë

Reagon Kisha Katolike: Bëni Reformën në Drejtësi, por mos prekni Kodin e Familjes

Kisha Katolike është përfshirë në debatin për reformën në drejtësi duke inkurajuar aktorët politikë ta miratojnë sa më parë dhe sa më mirë. Në...

Lajmet e fundit