Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferenca Gjyqësore Kombëtare

KGJK merr në mbrojtje Arjan Aliajn: Po vihet në dyshim pavarësia e gjyqësorit

Këshilli Ekzekutiv i Konferencës Gjyqësore Kombëtare ka reaguar për deklaratat e kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, kundër gjykatësit Arjan Aliaj....

Zgjidhen 2 anëtarët e rinj të KLD (Emrat)

Konferenca Gjyqësore Kombëtare zgjedh dy anëtarët e rinj të Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Ridvan Hado zgjidhet gjykatës në Apelin...

Lajmet e fundit