Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konferenca e OSBE

Konferenca mesdhetare e OSBE, Bushati nga Spanja: Siguria energjetike dhe ndërlidhja i kundërvihen të gjitha burimeve të ekstremizmit

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ndodhet në Malaga, Spanjë, për të marrë pjesë në punimet e Konferencës Mesdhetare të OSBE-së...

Lajmet e fundit