Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferenca e Mynihut

Ministrja gjermane Der Leyen: SHBA të mos barazpeshojë aleatët e saj me Moskën; jo luftë kundër myslimanëve

Ministrja gjermane e Mbrojtjes paralajmëroi SHBA kundër tentativës për të trajtuar në mënyrë të barabartë Rusinë dhe aleatët e saj perëndimore, duke iu referuar...

“Fati i Angela Merkel u vendos në Konferencën e Mynihut”

“Merkeli sivjet nuk ishte në Konferencën e Sigurisë, por fati i saj politik u diskutua edhe në Mynih, ndoshta edhe u vendos.” Kështu mendon...

Lajmet e fundit