Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Konferenca e Kryetareve

“Kush je ti që më mbyll fjalën”, Alibeaj përplaset me Felajn në Konferencën e Kryetarëve: Do flas për atë që dua unë

Konferenca e Kryetarëve ka nisur me një përplasje mes Enkelejd Alibeajt dhe Ermonela Felajt. Enkelejd Alibeaj tha se janë pjesë e kësaj Konference vetëm për...

Presidenti i ri/ Mblidhet sot Konferenca e Kryetarëve për raundi e katërt, “topi” në fushën PS

Mblidhet sot Konferenca e Kryetarëve për emrin e presidentit të ri, pas dështimit të tre raundeve të mëparshme. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00,...

Nesër mblidhet Konferenca e Kryetarëve, raundi i katërt për zgjedhjen e presidentit të ri

Mblidhet nesër Konferenca e Kryetarëve për emrin e presidentit të ri, pas dështimit të tre raundeve të mëparshme. Mbledhja do të mbahet në orën 14:00,...

Vendos Konferenca e Kryetarëve, ja kur do të mbahet raundi i dytë për presidentin e ri

Konferenca e Kryetarëve ka vendosur që raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit të ri të jetë më 23 maj. Me vota pro është miratuar...

Duma largohet nga Konferenca e Kryetarëve: Proces fasadë nëse kandidati për president s’i lihet opozitës

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është larguar nga mbledhja e Konferencës së Kryetarëve për zgjedhjen e presidentit të ri, duke thënë se procesi...

Dështoi raundi i parë për zgjedhjen e Presidentit të ri, mblidhet sot Konferenca e Kryetarëve për të vendosur për raundin e dytë

Ka dështuar seanca e parë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës, e cila zgjati pak minuta. Asnjë kandidaturë nuk është paraqitur në Kuvend. E teksa...

Konferenca e Kryetarëve MERR VENDIMIN, ja kur do të mbahet raundi i parë për zgjedhjet e presidentit

Në konferencën e Kryetarëve mazhoranca dhe opozita kanë rënë dakord për datën dhe orën e raundit të parë për zgjedhjen e presidentit të ri. Raundi...

Konferenca e Kryetarëve mblidhet për Presidentin e ri, Spiropali i drejtohet opozitës: Duam emra të mirë nga ju, por mos na vini kushte

Ka filluar Konferenca e Kryetarëve në ambientet e Kuvendit, ku do të diskutohet në lidhje me zgjedhjen e Presidentit të ri. Ministrja Elisa Spiropali u...

Zgjedhja e Presidentit të ri, mblidhet sot Konferenca e Kryetarëve

Sot do të mblidhet Konferenca e Kryetarëve, në të cilën do të diskutohet mes mazhorancës dhe opozitës për fillimin e procedurave dhe përcaktimin e...

Zgjedhja e Presidentit të ri, mblidhet nesër Konferenca e Kryetarëve, ja çfarë do të diskutohet

Ditën e nesërme do të mblidhet Konferenca e Kryetarëve, në të cilën do të diskutohet mes mazhorancës dhe opozitës për fillimin e procedurave dhe...

Lajmet e fundit