Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferenca e Ambasadoreve

Rama: Dështimi i Reformës do ketë pasoja të rënda dhe kosto të pallogaritshme

Gjatë fjalës së tij në konferencën e Ambasadorëve, kryeministri Edi Rama thelsoi edhe një herë rëndësinë e madhe që ka miratimi i Reformës në...

Italia kërkon miratimin e reformës në drejtësi, Gentiloni: E gjithë Europa i ka sytë nga ju

I ftuari i nderit në çeljen e punimeve të Konferencës së Ambasadorëve në Tiranë, Ministri i Punëve të Jashtme Italisë, Paolo Gentiloni, në fjalën...

Lajmet e fundit