Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konferenca Botërore e Komisionerëve të Mbrojtes së të Dhënave dhe Privatësisë

Shqipëria shpallet fituese, këtu do të zhvillohet Konferenca Botërore për Mbrojtjen e të Dhënave e Privatësisë

Tirana është kryeqyteti më i ri që do të mikpresë Konferencën Botërore të Komisionerëve të Mbrojtjes së të Dhënave dhe Privatësisë në vitin 2019....

Lajmet e fundit