Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kondomi inteligjent

Shpiket prezervativi që lidhet me smartfonin dhe mbledh të dhëna për jetën seksuale

Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë “smart” që mbledh të dhëna intime për jetën seksuale të çdokujt që është i guximshëm ta...

Lajmet e fundit