Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kondom

Shpiket prezervativi që lidhet me smartfonin dhe mbledh të dhëna për jetën seksuale

Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë “smart” që mbledh të dhëna intime për jetën seksuale të çdokujt që është i guximshëm ta...

Lajmet e fundit