Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kondom inteligjent

Shpiket prezervativi që lidhet me smartfonin dhe mbledh të dhëna për jetën seksuale

Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë “smart” që mbledh të dhëna intime për jetën seksuale të çdokujt që është i guximshëm ta...

Lajmet e fundit