Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kondicionere

Po vjen vapa e madhe, Kryeministria investon 440 milion lekë për sistem freskimi dhe ajrosje

Plot 440 milionë lekë të vjetra është fondi limit për pajisjen me sistem ngrohje-ftohje ambienteve në godinën e Kryeministrisë. Kontraktori është...

Lajmet e fundit