Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kondicioner

Vrasja e të riut në Tiranë, si ekzekutuan 2 vëllezërit për një KONDICIONER Indrit Çelajn, kërcënuan punëtorin tjetër të merrte përsipër KRIMIN (DETAJE-Si ndodhi...

26-vjeçari, Indrit Çelaj në Tiranë është vrarë për një kondicioner, shkruan Newsbomb.al. Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur dje te 'Myslym...

E kemi drejtuar gabim ventilatorin gjithë kohës, ja si të freskoheni gjatë natës

Teksa temperaturat po rriten gjithnjë e më shumë këtë korrik dhe vala e nxehtë pritet të vijojë edhe gjatë gushtit, njerëzit mendojnë si të...

Lajmet e fundit