Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncesioni i pompave

Koncesioni i pompave: Kompania që u vetë ofrua do investojë 530 mijë euro dhe do fitojë 50 milion euro

Koncesioni i pompave të karburantit është një propozim i pakërkuar që i është bërë qeverisë shqiptare që në vitin 2016. Që...

Lajmet e fundit