Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Koncesioni i autostradës TiranëDurrës

Koncesioni i autostradës Tiranë-Durrës dhe hidocentralet, opozita e re kërkon interpelancë me Ballukun

Opozita e re kërkon interpelancë me ministren e Infrastrukturës dhe e Energjitikës, Belinda Balluku. Mësohet se kërkesa në Kuvend është bërë...

Lajmet e fundit