Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncesione

Laboratorët me konçesione, Tritan SHEHU denoncon abuzimet në mjekësi: Antiprofesionale, në 10 vite përfitime 100 milionë dollarë

Ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu denoncoi dhënien e laboratorëve mjekësore me konçesion, praktikë e cila rrezikon të mbyllë 4 Shërbime Universitare themeltare. ...

Shtohen edhe 4 koncesione, shikoni se ku do të shkojnë 48.3 miliardë lekë të reja deri në 2021 (TABELA)

Dokumenti ‘Programi i Reformave Ekonomike (ERP) 2019–2021’ thotë se aktualisht janë në operim 11 Partneritete Publik-Privat (PPP), por nga viti 2018 dhe këtë vit...

‘Koncesionet, kancer që po e ha Shqipërinë’, Vasili: Italia i anulloi, qeveria e Tiranës vazhdon hajdutërinë

Duke marrë shkas nga vendimi i qeverisë italiane për anulimin e koncesioneve, kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili kërkon nga kryeministri Edi...

’11 miliardë lekë nga buxheti i shtetit për Klodian Zoton’, SHPËRTHEN deputetja: Ja sa para do të HUMBASIN shqiptarët, Rama hesht

Deputetja e partisë Demokratike Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar për një seri kompanish të vogla në ortakëri me njëra-tjetrën...

SKANDALI/ Koncesioni në Porto ROMANO deklaron 21 milion lekë HUMBJE, por qeveria i shtyn kontratën (RREZIKOHET MURI ROMAK I SHEKULLIT TE 6-të)

Hije skandali mbi koncesionin e dhënë nga qeveria shqiptare për koncesionin në Porto Romano, aty ku kompania koncesionare “Porti MBM”, vetëm pak ditë më...

Pastrimi i parave, Basha: Shqipëria në “listën e zezë”, jo vetëm nga kriminelët, por edhe politikanët

Kreu i opozitës, Lulzim Basha sulmoi qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama se favorizon kriminelët për të pastruar paratë e drogës. Basha...

Këshilli i Ministrave merr vendimin e rëndësishëm për koncesionet

Edhe pse është dhënësja me e madhe e koncesioneve, qeveria po vë re se rritja e numrit mund të vërë në rrezik financat e...

Lajmet e fundit