Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncesionari

“Dështoi kompania kineze”, PD i përgjigjet Ramës: Cila kompani? Se janë disa, të dyshimta dhe ‘offshore’…

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se koncesionarët kinezë të Aeroportit të Rinasit dështuan. Përmes Departamentit të...

‘Nuk sinjalizoi në kohë policinë’, koncesionari i aeroportit i përgjigjet Lleshajt: Akuza të rënda dhe të pasakta

Kompania kineze TIA, që ka marrë përsipër të ruajë sigurinë e Aeroportit të Rinasit, ka reaguar pas deklaratave të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj,...

Supervjedhja në Rinas, Lleshaj: Koncensionari nuk sinjalizoi policinë në kohë, kemi në dorë prova të forta

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në një deklaratë për mediat ka reaguar për grabitjen e miliona eurove gjatë ditës së djeshme në aeroportin e...

Lajmet e fundit