Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncesionari rinas

Manja: Koncesionarit të Rinasit mund t’i ndërpritet kontrata. Autorët nuk riskojnë pa ditur vlerën e parave

Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja ka paralajmëruar se koncesionarit të aeroportit “Nënë Tereza” mund t’i ndërpritet kontrata pas thyerjes së sigurisë dhe grabitjes...

Lajmet e fundit