Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncesion tvsh

Mbetet “pezull” koncesioni TVSH; termat shkojnë për rishikim te FMN

Ndonëse Ministria e Financave kishte deklaruar se deri në fund të shkurtit do të shpallnin tenderin për partneritet publik privat për platformën teknologjike që...

Mbetet “pezull” koncesioni TVSH, termat shkojnë për rishikim te FMN

Ndonëse Ministria e Financave kishte deklaruar se deri në fund të shkurtit do të shpallnin tenderin për partneritet publik privat për platformën teknologjike që...

Basha: Emërimi i Ahmetajt në krye të Financave, i hap rrugë koncesionit të TVSH

Lulzim Basha ka mbledhur sot grupin parlamentar të Partisë Demokratike ku ka folur për një sërë ccështjesh që lidhen më situatën politike në vend....

Koncensioni i TVSH, zbardhen termat e marrëveshjes me kompaninë kineze

Specialistët e Ministrisë së Financave dhe përfaqësuesit e kompanisë M.POS të regjistruar në Hong Kong e cila synon të aplikojë teknologjinë për gjurmimin e...

Hije dyshimi mbi koncesionin, a do jenë fituesit vëllai i Ramës dhe djali i ish-kryeministrit Meksi?

Hije dyshimi mbi koncesionin për mbledhjet e Tatimit mbi Vlerën e Shtuar. A do të jenë fituesi Olsi Rama vëllai i kryeministrit Rama, Endri...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone

Fjala