Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncertin e madh te vitit te ri

Rikthehet fuqishëm Pëllumb Kulla, organizon Koncertin e Madh të Vitit të Ri  

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, regjisori, shkrimtari dhe publicisti i njohur Pëllumb Kulla është rikthyer pas një mungese të gjatë. Ai...

Lajmet e fundit