Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncerti ne londer

Tayna publikon bisedën private, ja ç’i thotë babai për koncertin në Londër (Foto)

Tayna është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pëlqyera në Shqipëri e Kosovë, por jo vetëm. Reperen...

Lajmet e fundit